Microsoft Windows 10 Pro 32/64 bit CZ/SK Prodloužená záruka

Kód: 93
1 000 Kč
Skladem
Instalační flash disk ?

Doplňkové parametry

Kategorie: Windows
Záruka: 2 roky
Typ licence: Elektronická licence
Doručení: ESD Elektronické doručení
Verze: časově neomezená licence
Jazyk: CZ / SK
Licence Nová

Detailní informace

Rychlé doručení
Doručíme zakoupený klíč, ihned po zaplacení
S námi máte jistotu
že kupujete legální software !
Výměna licence
Výměna či vrácení
licence pokud vám zakoupená nevyhovuje
Vzdálená instalace
Pomůžeme vám vzdáleně produkt nainstalovat i aktivovat

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Nabídka Start je zpět

Známé, ale vylepšené prostředí Windows 10 Pro

Systém Windows 10 Professional nabízí známé prostředí a jednoduchost použití. Ve spoustě věcí, včetně nabídky Start, se podobá Windows 7. Windows 10 Pro se rychle spouští i probouzí ze spánku, má víc integrovaných funkcí zabezpečení, které vás budou chránit, a je navržený tak, aby fungoval se softwarem a hardwarem, který už máte.

Centrální místo pro oblíbený obsah

Nový Windows Store

Představujeme vám nový Windows Store – nákupní prostředí sjednocené pro všechna zařízení s Windows 10 Professional. Procházejte si ho na počítači, tabletu nebo telefonu a jednoduše si stahujte skvělý (bezplatný i placený) digitální obsah, včetně aplikací a her.

 

Windows 10 Pro s profesionálním nasazením

S edicí Microsoft Windows 10 Pro získáte všechny výhody moderního operačního systému, které obsahuje edice Windows 10 Home. Navíc se vám však dostane do rukou mnoho profesionálních nástrojů, které využijete především ve firemním nasazení. K základním funkcím se přidává podpora virtualizace Hyper-V, šifrovací technologie obsahu pevného disku BitLocker, podpora skupinové politiky, ale také možnost připojení do podnikové domény.

Pusťte se do toho naplno

Windows 10 Professional představují nejlepší kombinaci operačního systému Windows, jak ho znáte, ale s celou řadou vylepšení, která si zamilujete. Zároveň si plnými doušky užijete maximální provázanost práce na počítači, tabletu, či smartphonu.

Web je s Windows 10 Professional přesně podle vašich představ

Windows 10 Pro obsahují zcela nový prohlížeč nazvaný Microsoft Edge. Jedná se o zbrusu nový prohlížeč, se kterým jsou sdílení, brouzdání, hledání i online aktivity doslova hračkou. Snadno dovolí sdílet webové stránky s ostatními i číst obsah bez zbytečného rozptylování.

Xbox přichází do Windows 10 Pro

Získejte ve Windows 10 Professional největší možnosti Xboxu s tím nejlepším z Xboxu Live. Začněte nahrávat hru během pár sekund, soupeřte proti hráčům na konzoli a streamujte z konzole Xbox One do jakéhokoliv počítače s Windows 10 Pro kdekoliv doma.

Ve Windows 10 Pro jste doslova heslem vy

Obsah můžete mít v jakémkoliv zařízení, ale jenom systém Windows 10 Professional vám poskytuje opravdové přizpůsobení. Díky funkci Windows Hello vaše zařízení ověří a rozpozná vaši totožnost na základě vašeho stavu (přítomnosti). Nabídne vám vyšší úroveň zabezpečení, větší pohodlí a dokonce vás i hezky pozdraví.

 

Mapy, Fotky, Pošta a kalendář, Hudba, Filmy a TV pořady, cloudové úložiště OneDrive

 

Skvělé integrované aplikace, které fungují na všech vašich zařízeních

Ve Windows 10 Pro jsou předinstalované skvělé aplikace, mezi které například patří Mapy, Fotky, Pošta a kalendář, Hudba, Filmy a TV pořady. Tyto aplikace používají OneDrive k zálohování vašich informací a jejich bezproblémové synchronizaci se zařízeními s Windows 10 Professional. Všechno, co potřebujete, máte vždycky po ruce

 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: