MICROSOFT OFFICE 2019 PRO DOMÁCNOSTI A PODNIKATELE - ELEKTRONICKÁ LICENCE

Kód: 103
1 500 Kč
Skladem

Parametry

Kategorie: Office 2019
Záruka: 2 roky
Typ licence: Elektronická licence
Doručení: ESD Elektronické doručení
Verze: časově neomezená licence
Jazyk: CZ / SK
Aktivace Online

Detailní informace

Rychlé doručení
Doručíme zakoupený klíč, ihned po zaplacení
S námi máte jistotu
že kupujete legální software !
Výměna licence
Výměna či vrácení
licence pokud vám zakoupená nevyhovuje
Vzdálená instalace
Pomůžeme vám vzdáleně produkt nainstalovat i aktivovat

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

POŘIĎTE SI KLASICKÉ VERZE APLIKACÍ OFFICE

Pro rodiny a malé firmy požadující klasické verze aplikací Office a e-mail, nainstalované na jednom osobním počítači s Windows 10, pro použití doma nebo v práci.

 

EXCEL V SADĚ OFFICE 2019

Aplikace Excel v sadě Office 2019 obohatí vaše prezentace o lepší práci s měřítkem, nové typy grafů a další prvky navržené tak, aby vám pomohly využít vaše data při vytváření přehledů a identifikace trendů a příležitostí. Kromě toho můžete s použitím vizuálního grafu typu Časová osa zobrazit posloupnost událostí v chronologickém pořadí podél lineární šasové osy.

 

OUTLOOK

Aplikace Outlook v sadě Office 2019 nabízí atraktivní nové inteligentní funkce. Pomocí těchto funkcí dosáhnete lepších výsledků. Můžete například zvýraznit nejdůležitější kontakty tím, že k jejich jménu přidáte symbol @, můžete snadno ověřovat cestovní rezervace a doručení balíků a pomocí funkce prioritní doručené pošty můžete stanovovat priotity nejdůležitejších emailů.

 

LUPA V APLIKACI POWERPOINT

S funkcí lupy v aplikaci PowerPoint můžete svůj výklad posunout na zcela novou úroveň díky zavedení nelineárního výkladu s využitím interaktivních souhrnných snímků.

Funkce lupy poskytuje větší flexibilitu a umožní vám pokračovat ve výkladu, aniž byste museli opustit režim prezentace. Posluchači tak zůstanou soustředěnější a efekt přiblížení a oddálení zaujme jejich pozornost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: